Klimaatpiraat leuk én leerzaam!

Ruim 80 kinderen uit Berlicum, Middelrode, Heeswijk, Dinther, Den Dungen en Sint-Michielsgestel maakten vanmiddag samen muziek in Den Durpsherd. Onder leiding van klimaatpiraat Nathalie Bosters werd het een leuke en leerzame middag!  De middag begon in de foyer met een vet optreden van de slagwerkgroep B-selectie. Aansluitend was het concert met ‘klimaat’ als centraal thema. De zaal kreeg een paar lastige voorgeschoteld zoals “hoeveel procent van het leven op aarde bestaat uit oceanen?” (94%) en “hoeveel scheepswrakken liggen er op de bodem van de oceaan?” (30.000). Tussen de verhalen van de klimaatpiraat was er ruim baan voor het samengestelde jeugdorkest olv Arian Deckers. Aan het einde van de middag mochten de kinderen meehelpen om alle plastic rommel in de zaal in de kliko te deponeren. Alle kinderen kregen een klimaatpiraatdiploma.