Magistraal concert ‘images of music’

Voor een uitverkochte Durpsherd gaf het orkest van TOG olv Jan Gerrit Adema gisteravond een geweldige uitvoering van onder meer de schilderijententoonstelling van Mussorgsky. Ook solisten Franka van Dommelen met het prachtige ‘I shall love but thee’, Marjolein van Helvoort met ‘Part of your world’, Simon Pingen met “You’re welcome”, en een ABBA-blok met Simone Romijnders maakte het tot een bijzondere avond.

Beluister hier de opnames (filmopnames volgen later)

Schilderijententoonstelling

I shall love but thee solist: Franka van Dommelen

James Bond

You’re welcome solist: Simon Pingen

Part of your world solist: Marjolein van Helvoort

Pirates of the Caribbean

The Mission

Abba: solisten: Marjolein van Helvoort, Simone Remijnders, Simon Pingen, Franka van Dommelen