TOG zoekt jonge muzikantjes voor blazersband

Er hebben zich al ruim 10 kinderen aangemeld voor de blazersband van harmonie TOG. Logisch, want wat is er leuker dan samen muziek maken?! Er is echter nog plek voor enkele kinderen uit Berlicum en Middelrode die een (blaas)instrument willen leren bespelen. We zijn vooral op zoek naar klarinetleerlingen.

Je krijgt iedere woensdag les en de harmonie zorgt voor het instrument! De blazersband bestaat uit een groep jonge kinderen vanaf groep 6 die vanaf het begin af aan leren om samen muziek te maken onder leiding van dirigent. Komend seizoen is dat Peter Spierings die veel ervaring heeft in het begeleiden van jonge kinderen op een muziekinstrument. De eerste paar weken krijgen de kinderen in een soort van deelklas per instrumentgroep les: er zijn bijvoorbeeld trompet- klarinet- en saxofoonklassen. Daarna gaan de kinderen samen muziek maken. Muziek maken is immers het leukste als je het samen doet. Heb je interesse maar weet je nog niet precies welk instrument je wilt gaan bespelen, kom dan op zondag 17 september tussen 10.00u en 10.45u naar Den Durpsherd. Muziekschool Medez en harmonie TOG organiseren daar dan een instrumentenmarkt, waarbij je uitleg kunt krijgen over de verschillende instrumenten en uiteraard kun je ook instrumenten uitproberen. Wil je nu al meer weten over de blazersband? Neem dan een kijkje op www.harmonietog.nl of mail naar Esther Rasenberg via esther.rasenberg@home.nl of bel 06 2310 0812. Je bent van harte welkom!